Kontakta Oss - IFTG – Indutrade Flow Technology Group Kontakta Oss – IFTG – Indutrade Flow Technology Group
+46 (0)31-71 03 990

KONTAKTA OSS

 

IFTG strävar efter att ge snabb feedback till alla våra kunder. Tveka inte att kontakta oss med dina synpunkter kommentar och / eller förfrågningar.

Namn:*
E-post:*
Telefon:
-
Företag:
Ämne:*
Detaljer:
Skriv de tecken du ser här:
* Indikerar obligatoriska fält

Göteborgs Sverige

IFTG Sverige AB
Metallvägen 2
435 33
Mölnlycke
Telefon: +46 (0) 31-71 03 990
E-post: info@iftg.se
Fax: +46 (0) 31-33 68 209

Göteborgs Sverige

IFTG Sverige AB
Metallvägen 2
435 33
Mölnlycke
Telefon: +46 (0) 31-71 03 990
E-post: info@iftg.se
Fax: +46 (0) 31-33 68 209

Stockholm-Sverige

IFTG / Axelvalves Div.
Gårdsfogdevägen 16
161 11 Bromma, Stockholm
E-post: info@iftg.se

St.Petersburg-Ryssland

Axelvalves в России:
42/2 А Bolshevikovavenue
193315 Sankt Petersburg, Ryssland
Tel: +7 (812) 313-11-95
E-post: info@flowtechnology.ru

VD

Johan Rosvall
E-post: johan.rosvall@iftg.se

Projektledare Sverige

Reine Olofsson
E-post: reine.olofsson@iftg.se

Controller

Johan Sahlgren
E-post: johan.sahlgren@iftg.se

Export Manager (EMEA)

Nima A-Rad
E-post: nima.a-rad@iftg.se

VPI

Niklas Myhre
E-post: niklas.myhre@iftg.se

Teknisk direktör

Andrej Titov
E-post: andrej.titov@axelvalves.se

Internationellt:

Vänligen kontakta oss för din lokala IFTG representant och distributörer.

Dela detta
image_pdfimage_print